Giris yap

Kişisel alanınızdaki tüm bilgi ve hizmetlerinize erişin.

Henüz hesabım yok

Digital çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın. 

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Bizi benzersiz yapan değerlerimiz

Bağlılık

Tüm çalışanlarımız tarıma, toprağa ve tohumlara gönülden bağlı olup bunu sadece iş olarak değil tüm hayatlarına taşıyacak bir tutku olarak görmektedir. Müşterilerimiz ya da iş ortaklarımızla, iyi ve kötü günlerinde yoğun performansa dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmamızın altındaki temel sebep budur.

 

Takım ruhu

Gücümüzü, birlikte daha zevkli ve daha verimli çalıştığımızı keşfettiğimiz kooperatif kökenimizden alıyor ve dayanışma alışkanlığımızla her zorluğun üstesinden gelebiliyoruz.

 

Saygı

Hangi kültürden olursa olsun; müşterilerimiz, ortaklarımız ya da iş arkadaşlarımızın istek ve ihtiyaçlarını anlamak, herkesi dinlemek ve karşılıklı saygı, bizim yaşam biçimimizdir.

 

Zorlukları sevmek

Yeni ürünler, yeni çözümler, yeni topraklar… Hangi kültür ya da ülke olduğu farketmeksizin bireysel ya da toplu tüm girişimleri destekliyoruz. Çünkü her insiyatif, bizim için bir motivasyon kaynağıdır.

 

TEAM%20Photo%20shooting%20(53)_0.jpg

Yenilikçilik

Araştırmacılarımızın ana amacı yeni çeşitler yaratmaktır. Müşterilerimize katma değer sağlamak için, genetik ve tarım bilimi kapsamında ara vermeksiin yeni uygulamalar ve çzöümelr araştırıyor, bu nedenle de inovasyona tüm gücümüzle odaklanıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Bir çiftçi olmak, geleceği yetiştirmek demektir. Biz müşterilerimiz ve ortaklarımızla uzun vadeli, güvene dayalı ilişkiler kurarak; kârlı ve sürdürülebilir tarıma ilişkin ortak bir vizyon belirlemeye çalışıyoruz.