Giris yap

Kişisel alanınızdaki tüm bilgi ve hizmetlerinize erişin.

Henüz hesabım yok

Digital çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın. 

Dijital ve tarımsal çözümlerimiz

Dijital ve tarımsal çözümlerimiz

Agronomik araştırma programlarını öğrenerek hizmetler ve yenilikçi araçlar sunuyoruz.

Sürdürülebilir tarımsal çözümler

Stratejimizi 2 alana yönelttik: mandıra ve danelik ürün çiftçileri. Araştırmalarımız, pazarımız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz bu 2 alanda uzmanlaşmıştır.

Agroplus

Agroplus

AGROPLUS programının amacı, tahıl üreticilerinin faaliyetlerinin kârını sürdürülebilir bir şekilde artırmalarına yardımcı olmaktır. Danelik mısır tohumu, ayçiçeği ve kanola teklifimize ve yeni AGRO-COVER ürün yelpazemize dayanarak, toprak verimliliği teşhisi, çeşit tavsiyesi, ekim ve tarlayı kullanmak için karar verme araçlarını da içerir. MAÏSADOUR ile ortaklaşa geliştirilen AGROTEMPO yeni karar almaya yardımcı araçlar sayesinde geliştirilmiştir.

Bu hizmeti tanıyalım
Nutriplus

Nutriplus

NUTRIPLUS programının amacı, çiftçilerin yem karışımlarının besinsel değerini arttırmalarına yardımcı olmaktır. NUTRI-GRASS, NUTRIPLUS 4 aşamalı tavsiye ve hizmet planını(ekimden yeniden ekim aşamasına kadar) da entegre eder: yem teşhis, silo analizi, çeşit tavsiyesi, ve ekim tavsiyesi . Ayrıca, beslenme için yeni karar almaya yardımcı araçlara da eğilmektedir.

Bu hizmeti tanıyalım

Yenilikçi dijital çözümler

Her bir müşterimize etkinlikleri için optimize edilmiş, kişiselleştirilmiş tavsiyeler sunmak isterken, müşterilerin eşlik ettiği dijital çözümler geliştirdik.